به اپام دیزاین خوش آمدید!

طراحی سایت مطابق با نظر شما
اپام دیزاین، طراح سایت های بی نظیر در محیط اینترنت است. طراحی سایت های گرافیکی و کاربردی، ما را در زمره ی لیست بهترین طراحان اینترنتی قرار داده است. ما در صدد آن هستیم تا با دانش بالا در زمینه طراحی XHTML / CSS و نیز خلاقیت بی وصف در زمینه طراحی گرافیکی به مشتریان خود خدمت نماییم.

طراحی حرفه ای
همکاری با عکاسان حرفه ای، مشاوران و دیگر واحد ها و آژانس های مربوطه ما را قادر ساخته است تا محصولات و طراحی های چشمگیری را برای هر نوع کمپانی ارائه نماییم. بگذارید پروژه های ما خود گویای این واقعیت باشند.

استاندارد سازی وب سایت
طراحی های ما با قوانین W3C مطابقت دارند. این بدان معنی ست که سایت شما این قابلیت را دارا خواهد بود تا با هر نمایشگر نشان داده ، توسط هر موتور جستجو خوانده و از آخرین تکنیک های اثرگذاری در هنگام بازشدن سایت برخوردار باشد.

کد XHTML و CSS مطابق با W3C

برنامه نویسی به شیوه XHTML و CSS مزایای بسیاری را نسبت به شیوه های قدیمی دارد. بهترین قسمت نیز آن است که کدی نوشته شود که هر نمایشگری مطالب آن را درک کرده و به درستی نشان دهد.

 

نه تنها کد ها باید صحیح باشند، بلکه ظاهر و قالب طراحی وب سایت نیز باید بدین گونه باشد. وب سایت در واقف نمایانگر وجهه ی کمپانی شماست و دربر دارنده ی پیامی است که شما قصد دارید به مخاطبین خود انتقال دهید.  ادامه.