شکل و عملکرد مطابق با طراحی وب

کد XHTML و CSS مطابق با W3C
برنامه نویسی به شیوه XHTML و CSS مزایای بسیاری را نسبت به شیوه های قدیمی دارد. بهترین قسمت نیز آن است که کدی نوشته شود که هر نمایشگری مطالب آن را درک کرده و به درستی نشان دهد.

مرحله بعد، جدا سازی محتوی و کد است که این امکان را بوجود می آورد تا بدون بروز تغییر در محتوی، شکل و ترتیب آن را عوض نمود. اما این تمام مزایا نیست، طراحی مناسب به موتورهای جستجو این امکان را میدهند که به سادگی مطالب سایت را خوانده و درک نماید و بواسطه طراحی مناسب خود امتیاز دریافت نمایند. تمامی صفحات طراحی شده توسط ما مطابق با آخرین استاندارد های XHTML Strict و یا Transitional و CSS 2.1 می باشد.

طراحی و صفحه آرایی
نه تنها کد ها باید صحیح باشند، بلکه ظاهر و قالب طراحی وب سایت نیز باید بدین گونه باشد. وب سایت در واقع نمایانگر وجهه کمپانی شماست و دربر دارنده ی پیامی ست که شما قصد دارید به مخاطبین خود انتقال دهید.

در نتیجه طراحان مجرب گرافیکی سایت شما را به گونه ای طراحی خواهند نمود که با هویت کمپانی شما سازگار بوده و جلوه ای تازه و منحصر به فرد را برای کمپانی شما به ارمغان آورد.

استاندارد سازی وب سایت
طراحی های ما با قوانین W3C مطابقت دارند. این بدان معنی ست که سایت شما این قابلیت را دارا خواهد بود تا با هر نمایشگر نشان داده ، توسط هر موتور جستجو خوانده و از آخرین تکنیک های اثرگذاری در هنگام بازشدن سایت برخوردار باشد.